|
Załóż konto
INDIVA Justyna Szysz
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Dlaczego warto zdecydować się na plakaty na ścianę?

Dlaczego warto zdecydować się na plakaty na ścianę?

Mimo tego, że jesień nas nie rozpieszcza i za oknem pada deszcz, jest buro i przygnębiająco, nie możemy zapaść w pewnego rodzaju sen zimowy i zapomnieć o tym, że humor poprawić nam może zmiana aranżacji w mieszkaniu. Wybieranie nowych, wiodących kolorów do pokoju, nowych dodatków – wszystko to może nam umilić jesienne, deszczowe popołudnia. Dziś podpowiemy, jakie wybrać grafiki na ścianę, by stworzyć nową i ciekawą aranżację wnętrza.

Plakaty na ścianę już od kilku lat uznawane są za dekoracyjny hit. Goszczą nie tylko na ścianach w salonie, gdzie moglibyśmy się z pewnością ich spodziewać, ale także w przedpokoju, sypialni, a nawet w kuchni.

Grafiki na ścianę swą popularność zdobyły dzięki ciekawym napisom, które nie tylko przypominały nam o tym, żeby się uśmiechnąć o poranku, ale także pobudzały nas do działania. Plakaty typograficzne zapoczątkowały okres, w którym plakat przestał być zwykłą ozdobą ściany, a stał się dziełem sztuki przypominającym obraz.

Grafika na plakacie może na nas działać rozweselająco, pobudzająco, a czasem może nas przenieść w świat marzeń. I właśnie takie plakaty oferuje sklep Dekoori: wesołe, w intensywnych kolorach i absolutnie na czasie! Nasze plakaty są idealną dekoracją w domu każdej osoby, która nie lubi się smucić, a z życia chce czerpać pełnymi garściami.

Plakaty typograficzne

Pierwszą naszą propozycją są plakaty typograficzne, które są zabawne i można je zawiesić w dosłownie każdym pomieszczeniu. Plakat z napisem „Kawa na ławę” koniecznie powinien zawisnąć w jadalni lub obok kącika wypoczynkowego, gdzie najczęściej rozkoszujemy się aromatyczną kawą w chłodne, jesienne wieczory. Plakat z typografią „Gotowe na wczoraj” to świetna propozycja nie tylko do dekoracji ścian w naszych mieszkaniach, ale także w biurach.

Plakat ścienny z napisem
Popularna grafika na ścianę z napisem
Plakat do biura, firmy z napisem

Plakaty dla dzieci

Kolejną naszą propozycją są edukacyjne plakaty dla dzieci, dzięki którym maluch może poznać swoje pierwsze liczby, literki, a nawet nauczyć się odczytywania godziny z zegara. Taki plakat to niezbędny element pokoju małego odkrywcy. Zobaczcie sami!

Plakat dla dzieci do nauki liczb
Plakat edukacyjny do nauki literek
Plakat dziecięcy do nauki godzin na zegarze

Grafiki na ścianę minimalistyczne

Czasem wystarczy jedno słowo, by powiedzieć, jakie jest nasze samopoczucie i jakie uczucia żywimy do innych osób. Jeśli chcemy podarować prezent, dzięki któremu chcemy wyznać, jak bardzo kogoś kochamy, wystarczy plakat z napisem „Love”. Inną ciekawą propozycją jest plakat z napisem „Good morning”, który powieszony w sypialni codziennie rano będzie nas witał. Plakaty minimalistyczne są propozycją dla wszystkich osób, które w wystroju wnętrz cenią sobie porządek i harmonię, ale też odrobinę szalonych kolorów.

Różowy plakat ścienny na prezent, napis
Niebieska grafika na ścianę do sypialni z napisem
Żółty plakat minimalistyczny z napisem

Plakaty jesienne

Ostatnią naszą propozycją na dziś (ale oczywiście niejedyną w naszym sklepie) są piękne plakaty utrzymane w jesiennym klimacie, przedstawiające wizerunki kobiet z fantazyjnymi wiankami z kolorowych kwiatów. Te plakaty przypominają nam, że jesień to nie tylko deszczowe dni, ale także słońce przedzierające się przez złote liście na drzewach, spacery leśnymi ścieżkami w poszukiwaniu grzybów oraz zbieranie jarzębiny na przecudne korale.

Plakat bogactwo jesieni, kobieta z warkoczem i wiankiem z kwiatów
Plakat jesienny, dziewczyna z wiankiem z jarzębiny, akwarela
Jesienna grafika na ścianę, artystyczna, kobieta z wiankiem i suknią z liści

Podczas jesiennych, chłodnych dni każdy marzy o tym, by odpoczywać owiniętym w gruby, ciepły koc, trzymając w dłoni filiżankę ciepłej kawy lub herbaty. Jednak kiedy raz na jakiś czas nieśmiało wyjdzie słońce, wybierzmy się na spacer, poszukajmy na zewnątrz inspiracji do aranżacyjnych zmian w naszym mieszkaniu. Bo jesień to także dobra pora na dekorowanie ścian i mieszkań na nowo, a proponowane przez nas plakaty mogą być świetnym uzupełnieniem nowego wystroju.