|
Załóż konto
INDIVA Justyna Szysz
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Grafiki na ścianę i plakaty

Plakaty i inne grafiki na ścianę są jednym z elementów, które w nieprawdopodobny sposób potrafią odmienić całe wnętrze. W tej kategorii mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciekawe grafiki, które występują w wielu odmianach i wariantach. Można je wykorzystywać samodzielnie, jak też oprawione w ramie. Wszystkie produkty stanowią ciekawe ozdoby na ścianę, a ich styl jest bardzo nowoczesny i designerski. Z powodzeniem można zastosować wybrany produkt we własnym domu, biurze lub innym dowolnym miejscu.

Jakie grafiki na ścianę wybrać?

Prezentowane poniżej grafiki występują w formie plakatów. Ich ceny są zróżnicowane ze względu na różnorodność produktów. Wszystkie jednak są niezwykle ciekawe, przyciągające uwagę i atrakcyjne. Dostępne tu grafiki stanowią idealne uzupełnienie do każdego rodzaju wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi oferowanymi przez nas produktami, takimi jak naklejki na szybę czy też tapety dla dzieci. Ciekawe wzory, kolory i różne modele pozwalają tworzyć niezwykłe aranżacje.

Plakaty są świetnym, a przede wszystkim niedrogim sposobem na małą zmianę w aranżacji ściany. Oprawione w ramkę lub włożone do antyramy mogą być ciekawą dekoracją w dosłownie każdym wnętrzu. Sklep Dekoori oferuje wysokiej jakości plakaty dla małych i dużych oraz coś specjalnego dla koneserów sztuki: obrazy olejne przedstawiające przepiękne pejzaże.

Grafiki na ścianę dla najmłodszych

Dziecięcy pokój powinien być radosny, urządzony w stonowanych, przyjemnych barwach. Nie tylko zabawki edukacyjne, ale też dekoracje powinny rozwijać kreatywność dziecka, dlatego w naszej ofercie można znaleźć edukacyjne plakaty dla dzieci. Proponujemy plakaty przedstawiające alfabet na szarym lub różowym tle lub plakaty pozwalające poznać pierwsze cyferki. Jedno jest pewne: nasze plakaty nie tylko bawią, ale także uczą.

Plakaty typograficzne

Plakaty z napisami to nieodłączny element nowoczesnych wnętrz. Jest to propozycja dla osób, które śledzą najnowsze trendy aranżacyjne, chcą się zmotywować do działania lub po prostu marzą o tym, by mieć zabawny napis na ścianie. Plakaty są niezwykle proste, projekty wykorzystują kolor biały i czarny, ale dzięki tej prostocie przekazują maksimum treści.

Grafiki minimalistyczne

Piękno tkwi w prostocie i z taką właśnie myślą stworzyliśmy nasze minimalistyczne grafiki na ścianę. Kolorowe koło, a w nim napis „Smile” - czy trzeba czegoś więcej, by skłonić naszego bliskiego do uśmiechu? Oczywiście, że nie. Dlatego nasze plakaty są idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję, nieważne czy wybieramy się na imprezę urodzinową czy parapetówkę.