|
Załóż konto
INDIVA Justyna Szysz
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Tapety w chmurki

Zaprojektowane z myślą o pokoikach dziecięcych, kolorowe tapety w chmury to doskonała alternatywa dla tradycyjnych powłok malarskich, naklejek oraz innych ozdób ściennych. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii produkcji prezentowane ozdoby można zmywać, co pozwala zachować ich atrakcyjny wygląd przez długi czas użytkowania. Sprawdź ofertę sklepu dekoori.pl i zamów wybraną z tapet!

Bajkowa tapeta w chmury dla dziewczynki lub chłopca

Odwiedzającym nasz sklep klientom oferujemy zmywalne, winylowe tapety na ścianę na flizelinie. To produkty dostępne w szerokim wyborze kolorów i motywów graficznych. Jednym ze specyficznych rodzajów takich ozdób ściennych są prezentowane w tym miejscu kolorowe tapety z chmurami. Sprzedajemy je w kilku wersjach kolorystycznych dopasowanych do potrzeb kilkuletnich chłopców i dziewczynek. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po tapetę o niebieskiej, różowej lub szarej kolorystyce, o satynowym wykończeniu i uniwersalnej fakturze drobnego pasku. Ponadto znajdziesz tu także kilka innych rodzajów tapet z motywem chmurek – przykładem są wzory z balonami czy kroplami deszczu.

Odśwież wystrój dziecięcego pokoju, do ozdobienia jego ścian wykorzystując atrakcyjnie prezentującą się tapetę z przyjemnym w odbiorze, delikatnym wzorem. Doskonałym przykładem takiego produktu jest kolorowa tapeta w chmury, o pastelowej kolorystyce. To idealny wybór na modną dekorację ściany w pokoju dziewczęcym lub chłopięcym, ewentualnie w sypialni lub pokoju młodzieżowym. Zachęcamy do zamówienia próbek.