|
Załóż konto
INDIVA Justyna Szysz
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Tapety Musztardowe

Geometryczne, fantazyjne lub nordyckie – tapety musztardowe podbiją serce każdego, kto ceni sobie intensywne kolory w eleganckiej formie. W naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę atrakcyjnych, modnych wzorów, wśród których można znaleźć idealne tapety do pokoju dziecięcego, salonu albo jadalni. Wszystkie dostępne produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ich powierzchnia jest zmywalna, co ułatwia regularne czyszczenie, szczególnie w domach, w których mieszkają małe dzieci albo zwierzęta towarzyszące.

Kiedy żółte tapety są dobrym wyborem aranżacyjnym? Sprawdzą się przede wszystkim we wnętrzach dość ciemnych, do których trzeba dodać słoneczny pierwiastek. Naszym klientom pozostawiamy decyzję odnośnie tego, jak dużo tapety musztardowe mają wnieść koloru do wnętrza. Oferujemy zarówno wzory gęste i geometryczne, jak też te jedynie z żółtymi akcentami. W ten sposób każdy jest w stanie dobrać dokładnie taki wzór, jakiego potrzebuje do uzupełnienia swojego zamysłu aranżacyjnego we wnętrzu.

Wiemy, jak wiele osób decyduje się obecnie na wnętrza skandynawskie. Skandynawskie tapety w tym stylu również znalazły się w naszym asortymencie. Ich stonowane barwy i nawiązujące do natury lub motywów geometrycznych wzory zachwycą każdego, komu zależy na przytulnym, jasnym wnętrzu. Musztardowe tapety mogą stanowić centrum stylizacji, jak też obejmować wyłącznie jedną ścianę w roli przyciągającego wzroku kontrapunktu. Wszystkie produkty możesz kupić w ilości dopasowanej do wymiarów ściany, co znacznie ułatwia ich aplikację.