|
Załóż konto
INDIVA Justyna Szysz
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Tapety powiększające pokój – 3 propozycje, które pasują do każdego stylu

Tapety powiększające pokój – 3 propozycje, które pasują do każdego stylu

Jesteś w trakcie urządzania mieszkania, a może szykujesz się do remontu? Chcesz optycznie powiększyć swoje pomieszczenie oraz stworzyć stylową aranżację? W takim razie zapoznaj się z naszymi sprawdzonymi sposobami na sprawienie, aby wnętrze było bardziej przestronne i komfortowe! Sprawdź, jakie tapety na ścianę optycznie powiększą pokój!

Tapeta powiększająca pomieszczenie – postaw na jasne kolory

Biel, kremowy, szary, beż czy delikatny błękit – jednym ze sposobów na optyczne powiększenie pomieszczenia jest zastosowanie jasnej tapety na ścianę. Doskonale rozjaśni ona Twoją przestrzeń, a także sprawi, że będziesz miał pełną swobodę aranżacyjną. Jasne tapety można łączyć prawie z każdą barwą – masz więc pełną swobodę co do mebli oraz reszty wyposażenia.

Nowoczesna biała tapeta w bańki, bąbelki, grochy szare, czarne i żółte

Biała tapeta w grochy

Jakie wzory tapet powiększają pokój? Przetestuj tapety geometryczne!

Pionowe bądź poziome pasy to również strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o tapety powiększające pomieszczenie! Zastosowanie nowoczesnej tapety w pionowe pasy sprawi, że wnętrze z pewnością będzie wydawać się wyższe, natomiast poziome pasy optycznie poszerzą ściany. Dostępna oferta pozwala na pełną swobodę co do szerokości pasków czy też ich kolorów. Przy małych pomieszczeniach warto jednak pamiętać, aby nie wybierać zbyt ciemnej tapety na ścianę.

Tapeta w pasy pionowe biało-szara

Tapeta w pionowe pasy

Tapeta powiększająca pomieszczenie w duże wzory!

Kolejnym sposobem na powiększenie wnętrza jest zastosowanie tapety na ścianę w duże wzory – kropki, gwiazdki, liście czy też inne ulubione motywy. W przypadku zastosowania tego sposobu trzeba jednak mocno uważać, żeby nie przesadzić z liczbą wzorów, nie wprowadzić do pomieszczenia chaosu oraz efektu przytłoczenia. Warto więc wybrać jedną bądź dwie ściany, które ozdobione będą nowoczesną tapetą, natomiast resztę zostawić w jednolitej barwie.

Jasnoniebieska fototapeta w białe chmurki chmury

Fototapeta w chmury

Zaproponowane sposoby sprawdzą się w każdym wnętrzu. Niezależnie więc od tego, czy chcesz optycznie powiększyć powierzchnię kuchni, salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego, warto zastosować w nich tapety geometryczne bądź z dużymi motywami, tapety na ścianę o jasnych barwach lub połączyć oba zabiegi. Postaw na gustowną oraz udaną aranżację i zapoznaj się jak najszybciej z dostępnymi w naszej ofercie tapetami powiększającymi pokój!