|
Załóż konto
INDIVA Justyna Szysz
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Pakowanie prezentów w szary papier – ciekawe pomysły

Pakowanie prezentów w szary papier – ciekawe pomysły

Prezenty to nieodłączny element każdej uroczystości. Uwielbiamy je dostawać, ale równie chętnie nimi obdarowujemy. Żeby niespodzianka się udała, prezent musi być pięknie zapakowany. W sklepach znajdziemy całą masę kolorowych, nieraz śmiesznych papierów, przeznaczonych na różne okazje. Niektórzy idą na łatwiznę i wybierają już gotowe torebki do pakowania.

Poszliśmy o krok dalej i ze sklepowej półki z papierami do pakowania, wybraliśmy ten prosty, jednolity szary. Tak między nami, to wcale nie jest szary, tylko brązowy ;). W tym artykule pokażmy jak proste, a jednocześnie pomysłowe jest pakowanie prezentów w szary papier.

Szary papier do pakowania prezentów?

Pewnie zadajesz sobie szereg pytań związanych z pakowaniem prezentów w szary papier. Przede wszystkim ile kosztuje szary papier, gdzie go kupić i, czy na pewno to dobry sposób na zapakowanie prezentów?

Zakup szarego papieru w rolce, na przykład trzy metrowej to wydatek ok. 3 zł. Znajdziesz go w każdym sklepie papierniczym, księgarni, a nawet w markecie spożywczym. Zatem to tani i dostępny sposób na pakowanie prezentów. Szary papier daje nieograniczoną ilość możliwości na pomysłowe pakownie prezentów, na różne okazje. Nie musisz kupować, na wszystkie uroczystości oddzielnego, tematycznego papieru. Wystarczy, że odpowiednio udekorujesz szary papier i gotowe. Proste, a jednocześnie pomysłowe!

Prezenty pakowane w szary papier przed ozdobieniem

Naklejki na prezenty – ciekawe dekoracje

Kiedy masz już zapakowane prezenty - czas na dekoracje. Pomysłów na dekorowanie szarego papieru jest mnóstwo. Do wyboru mamy różnego rodzaju naklejki, wstążki, sznurek jutowy, ozdoby na choinkę oraz elementy żywe, takie jak: gałązki, kwiaty czy liście. Przy pomocy naklejek możesz stworzyć kreatywne i niepowtarzalne opakowanie prezentowe. W naszej ofercie znajdziesz naklejki na prezenty pod choinkę, na urodziny dla chłopca i dziewczynki oraz na wiele różnych okazji i bez okazji :). Prezenty mogą być kolorowe, eleganckie lub minimalistyczne. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i wydarzenia, na które szykujesz podarunek.

Ozdabianie prezentu naklejkami w grochy, w kolorze butelkowa zieleń
Ozdabianie prezentu naklejkami w grochy 5 cm

Prezenty zapakowane w szary papier - zdjęcia

Przygotowaliśmy kilka propozycji jak zapakować prezent w papier z wykorzystaniem sznurka jutowego, ciekawych naklejek i innych ozdób. Pomysły przydadzą się na święta Bożego Narodzenia, bo pod choinką nie może zabraknąć choć drobnego upominku. Zmieniając gałązki jodły na liście lub kwiaty, z powodzeniem zastosujesz te propozycje na inne okazje. Jeżeli nie masz pomysłu jakie ozdoby użyć, rozejrzyj się po swoim domu – gwarantujemy, że coś wpadnie w Twoje oko. Powodzenia w pakowaniu. :)

Prezent zapakowany w szary papier oklejony naklejkami w śnieżynki białe
Naklejki śnieżynki i gwiazdki białe
Prezent opakowany w szary papier z bombką, z naklejek grochów i gwiazdki
Prezent z bombką z wykorzystaniem naklejek grochów i gwiazdek
Prezent pakowany w szary papier z wykorzystaniem naklejki złota korona i czarnych groszków, napis ho!ho!ho!
Naklejka złota korona i napis HO!HO!HO!
Prezent zakapowany w szary papier z ozdobiony naklejkami w korony czarne i złote naklejone na sobie
Naklejki korony złote i czarne naklejone jedna na drugiej - dają efekt trójwymiarowości
Prezent zapakowany w szary papier i naklejki groszki żółte
Naklejki groszki żółte 2 cm i pompon z włóczki
Prezent zapakowany w szary papier i naklejki w grochy musztardowe i bordowe oraz śnieżynka biała
Naklejki grochy 5 cm musztardowe i bordowe oraz śnieżynka biała
Prezent zapakowany w szary papier i naklejki gwiazdki czarne, sznurek jutowy i gałązka jodły
Naklejki gwiazdki 1,5 cm czarne, sznurek jutowy i gałązka jodły