|
Załóż konto
INDIVA Justyna Szysz
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Małe, ale tyle znaczą – jakie dodatki do domu wybrać?

Małe, ale tyle znaczą – jakie dodatki do domu wybrać?

Podczas aranżacji nowego mieszkania lub remontu jednego z pomieszczeń, w większej mierze skupiamy się na kolorze ścian, doborze odpowiednich mebli czy na kupieniu funkcjonalnych, ale i designerskich lamp. W całym zamieszaniu remontem, w ekscytacji urządzania wnętrza, zapominamy o rzeczach małych, ale nie zbędnych – o dodatkach do domu. Jakie dodatki wybrać do mieszkania, by nie tylko pasowały do wystroju, ale były też dekoracją w mieszkaniu? Postaramy się na to odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Dodatki – dlaczego są takie ważne?

O ile wybór koloru farby na ścianach czy stylowej tapety jest niezmiernie ważny, tak nie powinniśmy także zapominać o elementach wystroju, które sprawiają, że wnętrze jest przytulne. Jak wyglądałaby sypialnia bez stylowych świeczników, miękkich poduszek czy miękkiej narzuty na łóżko sypialniane? Byłoby to wnętrze bez wyrazu, dlatego tak ważne jest, by wszystkie te elementy w sypialni się znalazły.

Podobnie ma się sprawa w salonie, w miejscu, w którym spędzamy przecież tak dużo czasu. Spędzanie czasu z rodziną jest o wiele przyjemniejsze, jeśli na sofie znajdują się miękkie poduszki, kolorowy pled, a na stole znajduje się świecznik. Wszystkie te dodatki do domu sprawiają, że wnętrze jest rodzinne i zachęcające do spędzania w nim miło czasu.

Przyjemny blask świec

Zapalone świece zawsze wprowadzają do wnętrza intymny, romantyczny nastrój. Świeczka nie może jednak istnieć bez świecznika! Ta para sprawia, że wieczorami możemy cieszyć się przytulną atmosferą. Świeczki są mile widziane nie tylko w sypialni, ale także w salonie. Zapalone na stole podczas uroczystych kolacji, na pewno będą wyglądać wyjątkowo – tym bardziej jeśli będą im towarzyszyły wyjątkowe świeczniki. Takie właśnie świeczniki oferuje Wam Dekoori!

Bielone świeczniki stojące antyczne
Świąteczny świecznik leżący choinka

Komu spodobają się świeczniki z naszej kolekcji? Dosłownie każdemu! Możemy się zdecydować na świecznik w stylu Vintage, który jest specjalnie postarzany, by wyglądał na wiekowy dodatek. Świetnie sprawdzi się we wnętrzach retro, nawiązujących do stylu sprzed kilkudziesięciu lat.

Drugą naszą propozycją jest świecznik w kształcie choinki, który ozdobiony został opalizującym brokatem tęczowym, który pięknie się mieni, kiedy świeczka jest zapalona. Wiemy, że do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze kilka miesięcy, ale może warto już dziś pomyśleć o dodatkach, które ozdobią świąteczny stół? Nie musimy się przecież skazywać na gorączkowe poszukiwania świątecznych dodatków tuż przed świętami.

Marokańska koniczyna – ten wzór to hit!

Osoby śledzące najnowsze trendy wnętrzarskie z pewnością wiedzą, jak modny ostatnio jest wzór marokańskiej koniczyny. Idąc tym tropem stworzyliśmy taboret, w którym siedzisko zostało wyścielone materiałem właśnie w tym wzorze. Czyż taki taboret nie jest lepszy od zwykłego drewnianego stołka?

Drewniany taboret, stołek skandynawski

Nie musimy poprzestawać tylko na stołku. Jeśli zakochaliśmy się w tym wzorze, może warto wprowadzić coś jeszcze, co nawiązywałoby do marokańskiej koniczyny? W ofercie naszego sklepu można znaleźć poszewki dekoracyjne w tym właśnie wzorze lub kolorowe tapety. Połączenie różnych opcji kolorystycznych tego wzoru, może stworzyć naprawdę intrygujące i zaskakujące wnętrze.

Drewniane napisy 3D do każdego wnętrza

Jakie dodatki są hitem ostatniego sezonu? Drewniane napisy, które można postawić na półce lub powiesić na ścianie. Jeśli przeglądacie blogi wnętrzarskie na pewno na większości umieszczanych zdjęć, możecie znaleźć takie właśnie napisy. Drewniany napis HOME może stać w przedpokoju, ale także w salonie. Tak samo można wykorzystać napis SMILE. Ten rodzaj dodatków świetnie sprawdzi się też w pokojach dziecięcych – możemy w nich wykorzystać drewniane serduszka lub gwiazdki. Czyż takie dodatki nie są cudowne?

Drewniany napis 3D SMILE do postawienia
Drewniane ozdoby 3D dekoracyjne gwiazdy na ścianę

Okazuje się, że jest wiele przedmiotów, które mogą wzbogacić nasze przytulne wnętrza. Jeśli ktokolwiek się zastanawia nad tym, czy dodatki do domu są aż tak ważne, to odpowiadamy: oczywiście, że są! Nie potrafimy sobie wyobrazić żadnego domu bez dodatków, przecież bez nich nasze wnętrza byłyby nudne, a tego nie chcemy!