• obraz-olejny-na-plotnie-dyptyk-pejzaz-las-brzozy-bagno-mokradla-dekoori.pl
Udostępnij

Wszystkie kolory i produkty z kolekcji:

Obraz olejny pejzaż natura las zima śnieg 47x47 cm Obraz olejny pejzaż natura łukowy mostek na rzeczce 47x47 cm Obraz olejny dyptyk pejzaż natura przyroda las brzozy bagno mokradła 70x45 cm Obraz olejny pejzaż natura przyroda rzeczka brzozy 70x50 cm Obraz olejny pejzaż natura przyroda leśna droga alejka brzozy 70x50 cm

Obraz olejny dyptyk pejzaż natura przyroda las brzozy bagno mokradła 70x45 cm

Kod produktu: OBR013
Produkt dostępny
Dostawa: 1-2 dni robocze
Możliwość zwrotu 14 dni (ponosisz koszt odesłania)

450.00 PLN
Ilość:
Podaj wymiary ściany:
m
Szer.
x
m
Wys.
=
* kalkulacja uwzględnia dopasowanie wzoru i niewielki zapas
Gwarancja zwrotu pieniędzy przez 14 dni (dla konsumentów)
Certyfikat dbałości o prawa konsumenta
Doradztwo i pomoc przy zakupie
Solidnie zapakowane i zabezpieczone produkty
Darmowa dostawa od 300 zł (przy przedpłacie)
Wygodne formy płatności (przelew, karta, pobranie, on-line, Blik, PayPal)

Unikalny, jedyny egzemplarz. Obraz olejny, dyptyk - składający się z dwóch części. Pejzaż natury, przyrody przedstawiający brzozowy las na bagnie, na mokradłach. Ręcznie malowany pędzlem w technice olejnej tradycyjnej na płótnie bawełnianym o gramaturze 380 g/m2, naciągniętym na krosno. Szerokość deseczek na krosno 4,5 cm, grubość deseczek 1,5 cm. Format obu części obrazu razem : 70 x 45 cm.

Obraz zabezpieczony werniksem damarowym błyszczącym. Ma zamalowane boki - nie wymaga więc oprawy. Z tyłu obrazu zamontowany jest zaczep. Namalowany przez artystkę Annę Supryn-Bąk w 2012 r.

Chcemy żeby nasi klienci byli zadowoleni z zakupu i szanujemy ich prawa. Jeśli jest jakiś problem z otrzymanym produktem, skontaktuj się z nami jak najszybciej :) Każdy konsument, czyli osoba dokonująca zakupu w celu nie związanym z działalnością gospodarczą, może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni i zwrócić towar. Ponosi tylko wtedy koszt odesłania paczki.

Wyjątek stanowią produkty wykonane wg specyficznych wytycznych klienta np. modyfikacje wzoru, koloru czy docięcie pod wymiar. Takich produktów zgodnie z ustawą o prawach konsumenta zwrócić nie można.

prokonsumencki certyfikat sklepu internetowego dekoori.pl

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie

Nie dziękuję