Lampy naftowe model 0001

(1)

Wiemy, jak ważny jest spójny, atrakcyjny wystrój każdego wnętrza. Dla fanów aranżacji marynistycznych i rustykalnych przygotowaliśmy szereg akcesoriów pomocnych w dopełnieniu wystroju, w tym również lampy naftowe, a raczej ich nowoczesne wersje. Produkty w różnych wersjach kolorystycznych stylizowane są na tradycyjne lampy tego rodzaju, a jednocześnie gwarantują bezpieczne oświetlenie o atrakcyjnym wyglądzie.

Dostępne w naszej ofercie źródła światła do złudzenia przypominają tradycyjne lampy naftowe, których niegdyś używano do oświetlania wnętrz. Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać dla siebie dokładnie taki model, który będzie idealnie pasował do aranżacji wnętrza. Oferowane przez nas wiszące lampy można bezpiecznie zamocować na haku albo innym rodzaju podwieszenia, a także ustawić - dzięki zasilaniu bakteryjnemu nie ogranicza ich kabel i prezentują się estetycznie w każdym miejscu.

Wewnątrz znajdują się diody LED - bezpieczne, energooszczędne i redukujące ryzyko wzniecenia pożaru w porównaniu z tradycyjnymi lampami tego typu. Natężenie światła można regulować pokrętłem, dzięki czemu lampy naftowe sprawdzą się zarówno podczas przyjęcia w gronie przyjaciół, jak i jako dodatkowe źródło światła w sypialni lub pokoju dziecięcym.

Oferowane nowoczesne oświetlenie jest w pełni bezpieczne. Dla osób, które szukają źródeł światła do wnętrz nowoczesnych, o wystroju minimalistycznym, polecamy surowe w formie, a zarazem bardzo modne lampy industrialne.