Dywany w zygzaki

(4)

Miękkie i wytrzymałe dywany w zygzaki dostępne w naszym sklepie Dekoori.pl wyróżniają się znakomitą wytrzymałością, praktycznością oraz estetycznym wyglądem. Artykuły te świetnie sprawdzają się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Stanowią stylowe uzupełnienie dowolnych pomieszczeń, m.in. salonu, gabinetu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Są dostępne w stonowanej, czarno-białej kolorystyce, dzięki czemu doskonale pasują zarówno do wyposażenia monochromatycznego, jak i utrzymanego w bardziej zróżnicowanej, intensywnej kolorystyce.

Wszystkie oferowane dywany nowoczesne zostały wyprodukowane z najwyższą starannością z wysokogatunkowych tkanin i materiałów, zapewniających wyjątkową trwałość, solidność oraz efektowny wygląd na długi czas. Produkty są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku.

Dywany w zygzaki są do nabycia w różnych wielkościach. Proponujemy niewielkie modele o rozmiarach 120x170, 140x220 czy 160x200 cm, jak też znacznie większe wersje w formacie 180x270, 200x290, 240x330 cm oraz innych. W ofercie mamy dywany o różnej wysokości (od 8 do 20 mm) i wadze (od 1400 do nawet 3700 g/m2). Nasze modele cechują się bardzo dużą, wynoszącą nawet 300.000, liczbą punktów na metr kwadratowy, co świadczy o wysokiej jakości artykułów. Proponujemy modele z dużymi oraz małymi zygzakami. Tak szeroki wybór gwarantuje, że każdy z łatwością znajdzie w naszym asortymencie dywan dopasowany idealnie do wybranego pomieszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu nowoczesnego dywanu w zygzaki.